MultiPurpose

Radyoloji Bölümü İş Akışı Optimizasyonu Eğitimi

Bu kurslarda, tüm radyoloji bölümü çalışanlarına, bölümün iş akışı ve hasta randevu sisteminin optimizasyonu, randevu aşamaları, hasta karşılama ve problem yönetimi konularında profesyonel eğitimler verilmektedir. Radyolojide iş akış optimizasyonu eğitimi ile, doğru randevu verme biçimleri ve doğru hasta yönetimi ile gün içerisinde oluşabilecek potansiyel hasta - personel tartışmaları ve yanı sıra randevu sistemindeki düzensizlikler azaltılmış olup, aynı çalışma saatleri içerisinde daha fazla hastaya daha kaliteli hizmet verilmesi hedeflenmektedir. Böylece, olası iş akışı ile ilgili problemler minimize edilerek, aynı zamanda daha fazla hasta memnuniyeti sağlanmış olacaktır.

MR/BT Çekim Protokolleri Optimizasyonu

Bu cihazlarda yapacağımız protokol optimizasyonu ile, çekim protokolleriniz en güncel ve en çok tercih edilen uluslararası çekim teknikleri ile güncellenmiş, tarama süreleriniz kısalmış ve görüntü kaliteniz artmış olacaktır. Tarama sürelerinin kısalması, yoğun çalışan merkezler için aynı zaman dilimi içerisinde daha fazla hastaya servis vermenize imkan sağlayacak olup, kurumsal karlılığınızı arttıracaktır.

Görüntü kalitesindeki artış, kurumsal imajınızı iyileştirecek ve klinisyen memnuniyetini arttıracaktır. Aynı zamanda, raporlama sürelerini kısaltacak ve lezyon atlama olaylarını minimize etmeye katkı sağlayacaktır.

Klinik Araştırma Desteği

Akademik kadromuz, gerek araştırmalarınız gerekse araştırma protokollerinizin cihazlara adaptasyonunda sizlere yardım etmekten her zaman onur duyacaktır.

Tıbbi Çevirmen / Tıbbi Çevirmenlik

Medical Imaging Academy, kadrosunda farklı tıp ve eczacılık branşlarından profesyoneller bulundurmaktadır. İngilizce’den Türkçe’ye veya Türkçe’den İngilizce’ye çeviri veya çevirmen ihtiyaçlarınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İş Başvuruları ve İşe Yerleştirme

Medical Imaging Academy olarak, çeşitli sağlık kuruluşlarına profesyonel ve alanlarında deneyimli eleman istihdam etme konularında danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Belirli bir cihaz konusunda uzmanlaşmış kişiler ön mulakat ve çeşitli uygulama testleriyle, uzmanlaşma için başvuran sağlık çalışanları ise staj imkanlarıyla işe yerleştirilmektedir.

Yardımcı sağlık personeline ihtiyaç duyan tüm kurum ve kuruluşlar, ihtiyacınız olan eleman için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Eğer çalıştığınız alanda yeterince eğitimli ve deneyimli olduğunuzu düşünüyor, bilgi ve deneyiminizi paylaşmaya açık olup, bizimle çalışmak istiyorsanız lütfen en güncel CV’ nizi hr@medicalimagingacademy.com ‘a bırakınız. Uygun görüldüğünüz takdirde en kısa zamanda sizinle yüz yüze görüşmek için iletişime geçeceğiz.