MultiPurpose

Teorik Kurslar

Teorik kurslarımız, radyoloji çalışanlarının kişisel eğitim ihtiyaçlarını kısa süreli yoğun eğitim proğramları ile karşılayabilecekleri seri şekilde dizayn edilmiş proğramlardır. Bu proğramlara istenilen seviyeden katılabileceğiniz gibi, tavsiyesimiz kendinize uygun başlangıç noktasını seçip, düzenli olarak devam etmeniz şeklinde olacaktır.
Radyasyon Güvenliği ve Radyasyondan Korunma

Bu kurslar, tüm radyoloji çalışanlarına yönelik olup, uluslararası Atom Enerji Kurumu (IAEA)’nun Radyoloji çalışanları ve Radyasyon Korunması için geliştirmiş olduğu standartların ülkemizde de yaygınlaştırılması ve radyasyondan korunma bilincinin geliştirilmesine yardımcı olmak, ve kurum çalışanlarının hizmet içi eğitimlerine katkı sağlamaktır.

Doktor’dan Doktor’a Eğitimler

Doktor’dan Doktor’a Eğitimlerimiz, alan spesifik, konusunda deneyimli saygın hocalarımızın, kişisel deneyimlerini meslektaşlarına belirli bir program ve düzen içerisinde kısa sürede aktarabilmelerini sağlamak için geliştirilmiş özel eğitim programlarımızdır.

Bu programlar aşağıdaki durumlar için mükemmel derecede önemlidir:

Doktor’dan Doktor’ a Eğitimlerimiz için zaman ve yer kısıtlaması bulunmamaktadır. Sadece kişi kısıtlaması uygulanmaktadır.

Eğitim merkezlerimizin bulunduğu il ve ülkeler: İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, Adana, Sofya.

Bu eğitimlerle ilgili talebinizi en az 8 hafta önceden bizimle temasa geçmeniz, programın başarılı organizasyonu için önemlidir.

MR Kurslarımız
BT Kurslarımız
Rontgen ve Radyoloji Bölümü İş Akışı İyileştirme Kurslarımız

Teorik ve Uygulama İçeren Kurslarımız

  • Genel MRG
  • Genel BT
  • Genel X-Ray
  • Genel Mammografi
  • Genel USG
Özel Kurslarımız / Doktor’dan Doktor’a Eğitimlerimiz
Yerinde Aplikasyon Eğitimlerimiz