MultiPurpose

Danışmanlık Servisi

Tıbbi Cihaz Alımı, Seçimi veya Upgrade’i

Medical Imaging Academy, Türkiye ve yurtdışındaki sağlık kuruluşları için sunduğu radyoloji eğitim hizmetlerinin yanında sağlık kuruluşlarının satın almayı düşündükleri cihaz ve ekipmanlarla ilgili bünyesinde bulundurduğu alan-spesifik teknik uzmanlarıyla kuruma en uygulanabilir ve kârlı çözümler sunan teknik fiziblite raporları hazırlamaktadır. Bu fizibilite raporları sayesinde kurumunuza kısa ve uzun vadede kâr marjını arttırıcı çözümler sunabilmekteyiz.

Özellikle, medikal cihazlar konusunda birden fazla üreticinin varlığı ve sağlık cihazları teknolojisindeki başdöndürücü hızdaki gelişmeler, bir çok sağlık kuruluşunun bu komplike cihazlara ve bu cihazların hiç kullanılmayacak opsiyonlarına yüksek miktarlarda yatırım yaparak başlangıçta zarara uğramaktadırlar.

En iyi kârın, yatırım aşamasında yapılabileceğini unutmayınız! Yatırımınızın doğru optimizasyonu, hem karlılığınızı hemde yatırımın geri dönüşürlülük zamanını önemli derecede kısaltmış olacaktır.

Medikal cihaz satın almadan önce mutlaka bizimle iletişime geçin.

Yer Danışmanlığı

Yer danışmanlığı hizmetlerimiz, Hastane, Sağlık Kurluşu, Klinik, Görüntüleme Merkezi veya bunların ilgili bölümlerinin dizaynı, mimari tasarımı, cihaz seçimi, satın alma ve yerleşimi süreçlerinin tümünü veya bir kaçını aynı anda içerebilir.

Yer danışmanlık hizmetimiz sayesinde, alandan maksimum faydayı sağlayıp, doğru cihaz yerleşimi ile bina içi iş akışında belirgin iyileşmeler olacaktır. Personel ve hasta memniyeti göreceli olarak artacaktır.

Sadece yerinizin veya cihazlarınızın seçimi ve optimizasyonu ile bölümünüzün kârlılık ve verimliliğinizi ciddi oranda arttırabileceğinizi unutmayın.

Doğru cihaz seçimi ile maksimum yatırım optimizasyonu sağlanacak, gereksiz ekstra harcamaların farklı alanlarda kullanımına imkan oluşturulacaktır. Örneğin, sadece bir MR cihazı ve bir BT cihazı için yapılacak bir çalışma, kurumunuzu 100.000TL’ye kadar yatırım maliyetinden kurtarabilir.

Çalışma metodlarımız ve danışmanlık hizmetlerimiz konusunda detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Saygılarımızla,