MultiPurpose

Yerinde Aplikasyon Eğitim Hizmetleri

Yerinde aplikasyon eğitim hizmetilerimiz, her türlü görüntüleme cihazları ve bu cihazları kullanan personel ile ilgili ihtiyaç duyulan eğitimleri, personelin kurum dışına gönderilmeden ve kurumun iş akışı değiştirilmeden profesyonel, ekonomik ve daha kaliteli biçimde sağlamak amacıyla geliştirilmiş olan pratik eğitim programlardır.

Kurslar ve Eğitimlerimiz

Akademimiz; klinik aplikasyon eğitimleri, teorik kurslar, pratik kurslar, teorik ve pratik birlikte kurslar, özelleştirilmiş kurslar, radyasyon güvenliği ve radyasyondan korunma seminerleri ve doktordan doktora eğitimler sunmaktadır.

Radyoloji Bölümü İş Akışı Optimizasyon Programı

Bu kurslarda, tüm radyoloji bölümü çalışanlarına, bölümün iş akışı ve hasta randevu sisteminin optimizasyonu, randevu aşamaları, hasta karşılama ve problem yönetimi konularında profesyonel eğitimler verilmektedir. Radyolojide iş akış optimizasyonu eğitimi ile, doğru randevu verme biçimleri ve doğru hasta yönetimi ile gün içerisinde oluşabilecek potansiyel hasta – personel tartışmaları ve yanısıra randevu sistemindeki düzensizlikler azaltılmış olup, aynı çalışma saatleri içerisinde daha fazla hastaya daha kaliteli hizmet verilmesi hedeflenmektedir. Böylece, olası iş akışı ile ilgili problemler minimize edilerek daha fazla hasta memnuniyeti sağlanmış olacaktır.

Workstation Eğitimleri

Yerinde iş istasyonu kurslarımız, çoğu zaman sadece hasta görüntülemek için kullandığımız bu gelişmiş medikal bilgisayarların üzerinde bulunan çok fonksiyonlu aplikasyon programlarının tam olarak kullanılmasını, dolayısıyla hekimin daha kısa sürede daha doğru sonuca varmasını sağlayarak, hasta raporlama zamanından tasarruf etmesini amaçlamaktadır.

Profesyonel Destek Servisi

Klinik araştırma projeleriniz ve medikal yayınlarınızda profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyduğunuzda lütfen bizimle irtibata geçiniz. Size yardım etmekten mutluluk duyacağız.

Tıbbi Danışmanlık Servisi

Medical Imaging Academy, Türkiye ve yurtdışındaki sağlık kuruluşları için sunduğu radyoloji eğitim hizmetlerinin yanında sağlık kuruluşlarının satın almayı düşündükleri cihaz ve ekipmanlarla ilgili bünyesinde bulundurduğu alan-spesifik teknik uzmanlarıyla kuruma en uygulanabilir ve kârlı çözümler sunan teknik fiziblite raporları hazırlamaktadır. Bu fizibilite raporları sayesinde kurumunuza kısa ve uzun vadede kâr marjını arttırıcı çözümler sunabilmekteyiz.