MultiPurpose

Medical Imaging Academy Muhammed Elmaoğlu tarafından Mart 2013‘de kurulmuştur. Muhammed Elmaoğlu Yüksek ihtisasını, İngiltere Cambridge’te Anglia Ruskin Universitesi Manyetik Rezonans Görüntüleme Fiziği üzerine yapmış olup, yaklaşık 10 yıl süreyle Ortadoğu merkezli Medical Professionals firmasının danışmanı olarak GE (General Electric) için On-Site MR Aplikasyonları vermiştir.

Medical Imaging Academy, İstanbul ve Bulgaristan’nın Sofya kentinde olmak üzere iki merkez ofis üzerinden, başta Türkiye olmak üzere, ortadoğu, Asya ve Avrupa’da tüm sağlık çalışanları ve kuruluşları için eğitim çözümleri üretmektedir. Eğitim hizmetlerimizin temel amacı, cihazların en doğru, en etkin ve en hızlı kullanılmasını sağlayarak sağlık kuruluşlarının cihaz ve personelden maksimum fayda elde etmesidir.

Medical Imaging Academy, tıbbi cihazlar konusunda uzun yıllar boyunca verdiği yerinde eğitim hizmetlerinde uzmanlaşmış kadrosuyla sağlık kuruluşlarının ihtiyaç duyduğu her türlü medikal cihaz alımlarında veya güncellemelerinde teknik danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu hizmetlerimizle sağlık kuruluşları, yatırımlarını kendi ihtiyaçlarına özel, doğru ve etkin bir şekilde planlayabilir, yatırımlarında kârlılıklarını anında gözlemleyebileceklerdir.

Eğitim ve danışmanlık hizmetlerimiz, Türkçe, İngilizce, Rusça ve Arapça dillerinde verilebilmektedir.

Eğitim sürelerimiz, programın içeriğine ve eğitim ihtiyacına göre değişmekte olup, talep edilen eğitim ve danışmanlık hizmetlerimiz için en az 4-8 hafta öncesinden bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

Eğitim ve Danışmanlık hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgilere web sitemiz üzerinden veya doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Muhammed Elmaoğlu (MSc)