MultiPurpose

Açık Pozisyonlarımız

Değerli Radyoloji Teknikerleri,

Medical Imaging Academy Türkiye, Doğu Avrupa ve Ortadoğu ülkelerinde çalıştırılmak üzere tecrübeli MR-BT teknikerleri aramaktadır. Aranan Özellikler;
  • 1. İlgili SMYO’undan mezun,
  • 2. En az 2 Tam YIL MR-BT kullanıyor olmak ve bunu yazılı olarak çalıştığı kurumdan belgelemek,
  • 3. Günlük iletişimi sağlayabilecek düzeyde İngilizce ve/veya Arapça biliyor olmak,
  • 4. Yurtdışında en az 3 yıl yaşamayı taahhüt etmek.

İlgililerin cv’lerini aşağıdaki mail aderine göndermeleri yeterli olacaktır.

info@medicalimagingacademy.com
info@miameds.com

- Radyoloji Teknisyeni / Teknikeri

Medical Imaging Academy birden fazla kurum için profesyonel teknik danışmanlık ve Radyoloji’de kaliteyi arttırıcı çözümler sunmaktadır. Hizmet verdiğimiz kurumlar için kendi bünyemizde çalıştırılmak üzere Lise veya SHMYO Okulu Radyoloji bölümü mezunu, Radyoloji Teknisyeni / Radyoloji Teknikeri arkadaşlar arıyoruz. Bünyemizde çalışmak isteyen arkadaşlarımızın hr@medicalimagingacademy.com adresine cv’lerini göndermelerini veya web sayfamız üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir. Gönderilecek CV’ler, www.europass.gov.tr adresi üzerinden oluşturulmalı, resimli ve .pdf dosya uzantılı bir şekilde tarafımıza iletilmelidir.

- Tıbbi Sekreterlik

Üniversite veya Liselerin Tıbbi Sekreterlik Bölümlerinden mezun olmuş, en az 1 yıl MR-BT-Ultrason yazma deneyimi olan ve on parmak Klavye kullanmasını bilen part time veya full time istihdam edilmek üzere tıbbi raportör arkadaşlar arıyoruz. Bünyemizde çalışmak isteyen arkadaşlarımızın hr@medicalimagingacademy.com adresine cv’lerini göndermelerini veya web sayfamız üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir. Gönderilecek CV’ler, www.europass.gov.tr adresi üzerinden oluşturulmalı, resimli ve .pdf dosya uzantılı bir şekilde tarafımıza iletilmelidir.

- Yazılım Mühendisi / Bilgisayar Programcıları

HTML 5 /Java yazılım dillerini iyi derecede kullanabilen, tercihen medikal yazılım deneyimi olan yazılım mühendisi ve Bilgisayar programcıları arıyoruz. Bu pozisyona başvuran arkadaşların çalışma saatleri kısıtlaması bulunmamaktadır. Bünyemizde çalışmak isteyen arkadaşlarımızın hr@medicalimagingacademy.com adresine cv’lerini göndermelerini veya web sayfamız üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir. Gönderilecek CV’ler, www.europass.gov.tr adresi üzerinden oluşturulmalı, resimli ve .pdf dosya uzantılı bir şekilde tarafımıza iletilmelidir.

Özgeçmişleriniz aşağıdaki iletişim formunu kullanarak bize ulaştırabilirsiniz